Aktualności

23 października 2020 17:12 | Aktualności

Nauczanie zdalne od 26 października do 08 listopada 2020 r. dla klas IV-VIII


Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. 67 Pułku Piechoty w Romanowie Dolnym informuje, że na podstawie Rozporządzenia MEN zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19, wprowadzony zostaje w szkole okres kształcenia zdalnego dla klas IV-VIII od 26 października 2020 r. (poniedziałek)             do 08 listopada 2020 r.

   Uczniowie do 16 roku życia w godz. od 8.00 do 16.00 mogą się przemieszczać wyłącznie pod opieką dorosłego.

Klasy I-III będą miały prowadzone zajęcia dydaktyczno-opiekuńcze w trybie stacjonarnym ( bez zmian wg planu). Zgłoszone dzieci z klas I-III będą mogły korzystać zarówno ze świetlicy, jak i obiadów; catering .

Zajęcia zdalne będą odbywały się wg planu lekcji. W pracy zdalnej będzie wykorzystywany: Microsoft Teams oraz dziennik elektroniczny. Obecność na zajęciach zdalnych jest obowiązkowa. Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, zostanie zorganizowanie nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów w szkole)

     Sekretariat szkoły będzie czynny od godz. 8.00 do godz. 12:00. Ze względu na obowiązujące w szkole Procedury BHP w czasie pandemii, prosimy o kontakt telefoniczny 67 255 16 20; e-mail: zsromanowo@interia.pl; e-dziennik.

                                                                                            (-) Róża Wesołek

                                                                                               Dyrektor szkoły

  

Przeczytano: 230 razy. Wydrukuj|Do góry