Szkoła Podstawowa im.67 Pułku Piechoty w Romanowie Dolnym
https://spromanowo.pl

26 września 2020 23:32 | Aktualności

MATEMATYKA w obiektywie – MIĘDZY NARODOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY 2020W architekturze, sztuce, zjawiskach przyrodniczych i fizycznych, a nawet w owocach.
Zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie Matematyka w obiektywie.Żeby wziąć w nim udział, wystarczy dobrze się rozejrzeć, zrobić zdjęcie i powiązać je podpisem z matematyką.

Celem projektu jest budowanie wspólnej płaszczyzny pomiędzy matematyką a sztuką fotografii, wspomaganie edukacji matematycznej, myślenia matematycznego, popularyzowanie wiedzy i kultury matematycznej. Uczestnicy wysyłają zdjęcia którym przypisują nazwy związane z matematyką. Idea konkursu opiera się na połączeniu obrazu z autorską informacją o niej. Nadanie nazwy (tytułu) zmienia kategorię pracy z fotografii, która przemawia wyłącznie obrazem na parę (zdjęcie, tekst), która nadaje pracy sens poznaczy. Uczestnicy: 2 grupy wiekowe (do i powyżej 20 roku życia). Aby wziąć udział w konkursie trzeba się zgłosić na www.mwo.usz.edu.pl, podać swoje konto e-mailowe, poczekać na link aktywacyjny. Następnie wypełnić zgłoszenie. Zdjęcia (max 6 szt.) proszę wysyłać wraz z tytułami i opisami poprzez formularz elektroniczny).


Zgłoszenia należy przesyłać on-line do 1 listopada 2020 r.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.mwo.usz.edu.pl

oraz u pani M.Mroczek.

 

 

Zdjęcia:

Załączniki:

REGULAMIN [19.81 KB]